Bugün : 15 Kasım 2018

Üye Ol
Şifremi unuttum

Üye Bilgileri

Online Ziyaretçi: 8
Online Üye: 0
Online Yönetici: 0

Toplam Üye: 1711
Son Üye: buracan315

Online Üyeler:
Şu An Online Üye Yok
Hoşgeldiniz Ziyaretçi!
IP Adresiniz: 54.234.13.175
Üye olmak için Buraya tıklayabilirsiniz.

Toplam Hit : 59592241
Toplam Tekil Hit : 19719566
Site Kuruluş Tar : 11.05.2007

TRT Çerkeslere televizyon kanalı açmalı mı ?

Evet
Hayır

Toplam Oy: 4774
[Sonuçlar]
Köy Muhtarı
Muhtar İsim: Mehmet YILDIZ
Ev Tel : 0352 531 10 10
Cep Tel: 0505 855 55 98
Akil isen açma sırrını dostuna Dostunun da dostu vardır, o da söyler dostuna.

SEVGİYLE


Hayata dair kısa notlar;
Sponsor Bağlantılar
Bir kutu dolusu yaşam gönderiyorum sana, sade bir kurdeleyle süslenmiş. Çöz kurdeleyi ve kaldır yavaşça kutunun kapağını…Kocaman bir fırça ve bin bir renk koydum kutuya, bir cennet resmi yapıp içine gir diye…Düşler serpiştirdim gizlice , düş kurmayı unutma diye..


Bir tane de elma şekeri yerleştirdim, içindeki çocuğu yeniden tadabil diye…

Güneşin batışını, billur suyun sesini , kırmızı gelinciklerin saflığını,taze ekmeğin kokusunu ve bir gülümsemenin sıcaklığını da sığdırdım. Ruhlarımız aç kalmasın diye.


Kutuya biraz da sevecenlik koydum, güçlü ol diye, çünkü acımasız olan güçsüzdür. Beyaz bir güvercin uçup kendi kondu kutuya, barışı ve özgürlüğü sunmak için.. Bir buket sevgi, bir yudum aşk, ve yarım bir elma da koymadan edemedim. Paylaşmayı anımsayalım diye…Sevdiklerimize onları sevdiğimizi söylemek için yarını beklemeyelim diye; içtenliği, umudu, neşeyi, bağışlayıcılığı,özgüveni ve açık yürekliliği unutmadım, “Ben”in dışına çıkıp “Biz”e ulaşabilelim diye…Son olarak bir kart iliştirdim kutuya bak bu kartta neler yazıyor:


Bu kutunun kapağını her kaldırışında yaşamla ilgili yepyeni şeyler keşfedeceksin. Yaşamak için yarını bekleme, al yaşamı kollarının arasına ve sımsıkı sarıl! Yaşamdan yalnızca almak yerine ona bir şeyler ver. Kısacası bütünüyle “insan” ol. Unutma! Yaşam dokuması henüz tamamlanmamış, olağanüstü güzellikte bir duvar halısıdır ve SANA AIT BOŞLUĞU YALNIZ SEN DOLDURABİLİRSİN! İstediğin her şeyi dene, bir gün sonsuzluğun bulutlarına oturduğunda ne aklın kalsın ne de kırık bir yürek.Bu Haberi Gönderen: setenay
Bu Haber 1716 Kez Okundu.

Haberin Gönderilme Tarihi: 10.08.2007 ; 11:48

Haber Kategorisi: yasam