Site Ana Sayfa> Altıkesek Köyü Forumları>>>Genel Konular >>>karakter
Gönderen Mesajlar
suleyman
Bizden Biri

Adı: suleyman
Ö.M.
karakter
04 Kasım 2010 Perşembe Saat: 15:55

Merhaba.
Nasıl birisi oldğunuzu,karakterinizi,kuvvetli ve zayıf yönlerinizi öğrenmek istermisiniz?
Aklınıza gelen üç tane hayvan adı söylemeniz yeterli

Sponsor Bağlantılar

BU KONUYU PAYLAŞIN

Share |

setenay

Moderator

Adı: SETENAY
Ö.M.
Ynt: karakter
08 Kasım 2010 Pazartesi Saat: 12:56

Hemen söylüyorum.Köpek, at, kuş
suleyman
Bizden Biri

Ö.M.
08 Kasım 2010 Pazartesi Saat: 13:05

Güvenilir birisiiniz.Genelde zararsızsınız.Fakat öfkenizden korkulur.Genede kolay kızmazsınız.çalışmaktan korkmazsınız çalışkan birisiniz tahammüllüsünüz. Aslında hassas birisiniz ama belli etmezsiniz.Kırıldınızmı olay bitmiştir.Kolay hayır diyemezsiniz (bu bir dezavantaj kurtulmaya bakın)Emir almaya pek gelemezsiniz özgürlüğünüze düşkünsünüz.Yardım seversiniz bu huyunuz zaman zaman başınıza iş açabilir.Göünüşte çok neşelisiniz ama içiniz öyle değil.Topluluklarda aranan birisiniz.fazla romantik değilsiniz. sindirim sistemi hastalıklarına yatkınsınız.Anason,nane gibi bitkileri kullanarak korunabilirsiniz.
setenay

Moderator

Adı: SETENAY
Ö.M.
09 Kasım 2010 Salı Saat: 11:04

Bu kadar şıp diye otururmu ya bir karakter analizi gerçekten şaşırdım.
suleyman
Bizden Biri

Ö.M.
09 Kasım 2010 Salı Saat: 16:43

Sağol setenay beğendiğine sevindim
si dahe
Bizden Biri

Adı: gülhan
Ö.M.
12 Kasım 2010 Cuma Saat: 13:48

penguen tilki serçe :)
suleyman
Bizden Biri

Ö.M.
12 Kasım 2010 Cuma Saat: 18:40

Zararsız birisin,güvenilir bir dostsun fakatbunu belli edemiyorsun.Çoğu kişi seni yanlış tanır tanıdıkça sevilen bir insanın çekingensin,özgürlüğüne düşkünsün.Geleneklerle pek aran yok.Anında çözüm üreten bir zekaya sahipsin.Aslında topluluklara gerekli bir insansın fakat ekip çalışması sana göre değil.Yardım seversin bunda aşırılığa kaçman seni zaman zaman üzer
Hava değişikliğindeen etkilenirsin kuvvetli bir bünyen var mevsimsel hastalıklara dikkat et.
adıgehıgebz
Yeni Üye

Adı: adıge
Ö.M.
14 Kasım 2010 Pazar Saat: 15:29

köpek at civciv
İsmail ÇELİK

Administrator

Adı: İsmail
Ö.M.
15 Kasım 2010 Pazartesi Saat: 08:59

Arı , Kunduz, Sincap
suleyman
Bizden Biri

Ö.M.
17 Kasım 2010 Çarşamba Saat: 19:45

sevgili adıgehıgebz
sadık dürüst ve arkadaş canlısısın.Aile senini için önemlidir. zaman zaman kendini savunmasız hissedersin buda seni üzer.Dostluğuna güvenilir düşmanlığından korkulur.Hayır demeyi bilmediğin için yardımseverliğin ve dostluğun zaman zaman istismar edilir.polislik ve benzeri meslekler tam sana göredir. hava değişikliklerine dikkat et seni oldukça etkiler. beslsnmsns dikkat etmiyorsun.Biraz fazla gelenekçisin
suleyman
Bizden Biri

Ö.M.
17 Kasım 2010 Çarşamba Saat: 19:53

Sevgili İsmail Çelik (Oğlumun adıda İsmail[:)
Çalışkansın Üretken olmayı seviyorsun.Faydan genellikle başkalarınadır Doğayı ve çevreyi seviyorsun Yeşillik ve su yaşamında önemli yer tutar.Hareketlisin yerinde duramazsınseni kızdırmaya gelmez kızdınmı kırar geçirirsin fakat iyi tarafın kolay kolay kızmazssın.Bir davaya baş koydunmu ölümüne gidersin.Ekip adamısın yani ekip çalışmasında başarılısın. fazla kuşkucusun bu huyundan kurtulmaya bak.Solunum yollarına dikkat et
İsmail ÇELİK

Administrator

Adı: İsmail
Ö.M.
23 Kasım 2010 Salı Saat: 18:38

Analiz için teşekkürler. Açık olmak gerekirse ana hatları tahmin ederek bu hayvan isimlerini yazmıştım. Ama bu kadar isabetli bir analiz beklemiyordum. Tebrik ederim
suleyman
Bizden Biri

Ö.M.
23 Kasım 2010 Salı Saat: 19:01

Ben teşekkür ederim beğendiğinize seevindim
Sayfa: 1  
Sadece Üyelerimiz Mesaj Yazabilirler.

Yazılım,tasarım,kodlama,programlama Muhammet ÇELİK 2007
Anasayfa | Hakkında | Albüm | Makale | Şiir | Video | Mesaj | İletişim
Çerkez Müzikleri Çerkez İsimleri Çerkez Adetleri Çerkez Radyo Çerkez Sohbet Çerkez Chat Çerkez Şiir Çerkez Resimler
Tüm hakları saklıdır. Chelick Firma ekle