Site Ana Sayfa> Altıkesek Köyü Forumları>>>Genel Konular >>>Neler yapabiliriz
Gönderen Mesajlar
erdinç
Bizden Biri


Şehir: antalya
Adı: erdinç
Mesaj: 118
Ö.M.
Neler yapabiliriz
01 Eylül 2007 Cumartesi Saat: 16:26


Arkadaşlar çok güzel bir sitemiz var.Dahada önemlisi düşünce ve amaç çok güzel.(bunu bize sağlayan arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederim bu arada)ama hepimiz aynı köylü olmamıza rağmen tanımadığımız insanlar var.Tanışıp kaynaşmayı burda daha aktif olarak sağlayabiliriz.Ayrıca bu güzel siteyi dahada geliştirebilmek için neler yapabiliriz.Lütfen bu konuda herkes kendi düşüncesini burda paylaşırsa hem bu güzel imkanı bize sağlayan arkadaşlarımıza destek olmuş oluruz hemde kendi aramızda sağlam bir bağ kurup kendi adımıza köyümüz adına güzel faaliyetler yapmış oluruz.ne dersiniz iyi olmaz mı?


Sponsor Bağlantılar

BU KONUYU PAYLAŞIN

Share |

setenay

Moderator


Şehir: SAKARYA
Adı: SETENAY
Mesaj: 174
Ö.M.
Ynt: Neler yapabiliriz
01 Eylül 2007 Cumartesi Saat: 17:03


Gerçekten güzel bir konuya temas ettin arkadaşım. Bunun için önce şu saklambaç oynayan üyelerimiz tanışma bölümünde kendilerini tanıtmaya başlarlarsa zaten gerisi kendiliğinden gelecektir. (tabiki zaman açısından müsait oldukları sürece) Mesaj bölümüne bol bol mesaj bırakdıklarına göre forumda da katılım olacağına inanıyorum.
Muhammet

Administrator


Şehir: Kayseri
Adı: Muhammet
Mesaj: 13
Ö.M.
Ynt: Neler yapabiliriz
03 Eylül 2007 Pazartesi Saat: 17:38


Erdinç abi gerçekten güzel bir konuya temas etmiş. Sitemizin daha gelişmesi, köylülerimizin birbirleriyle daha rahat iletişim kurabilmeleri için durmadan çalışmaktayız. Eğer sizde sitemizi daha da geliştirmek adına yapılması gereken şeyleri burada söylerseniz bize de yol göstermiş olursunuz.
erdinç
Bizden Biri


Şehir: antalya
Adı: erdinç
Mesaj: 118
Ö.M.
Ynt: Neler yapabiliriz
04 Eylül 2007 Salı Saat: 03:42


Benim siteye değilde üye arkadaşlarıma yönelik küçük bir fikrim var.Zamanının büyük bir çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren arkadaşlarımız mutlaka var.Benim ricam başka sitelerde dolaşırken yada başka işlerle uğraşırken hiç değilse 15-20 dakikamızı köyümüzün sitesine ayıralım.Doğduğumuz büyüdüğümüz köyümüzün insanlarıyla karşılaşmak eminim keyifli olacaktır.Ben mesela site sayesinde yıllarca aynı sınıfı paylaştığım ve uzun yıllardır görmediğim sınıf arkadaşımla karşılaştım.Bu beni gerçekten çok mutlu etti.Bunun değeri ne buraya ayırdığım dakikalarla nede somut herhangi birşeyle ölçülebilir gibime geliyor.Ben kendimce bunlara vesile olan emeğe kuru teşekkürden fazlasını yapabilmek için bütün boş zamanımı burda geçirmeye çalışıyorum ve bu beni çok mutlu ediyor:)
setenay

Moderator


Şehir: SAKARYA
Adı: SETENAY
Mesaj: 174
Ö.M.
Ynt: Neler yapabiliriz
04 Eylül 2007 Salı Saat: 14:25


Evet bende erdinç arkadaşıma aynen katılıyorum. Yıllar sonra bu site sayesinde okul arkadaşı olarak karşılaştık çok mutlu olduk, ve bunun yanında yıllardır tanıdığım gerçekten çok sevdiğim bir büyüğümün de tesadüfen onun babası olduğunu öğrendim.Bu beni bir kat daha mutlu etti, bu vesileylede burdan onun ellerinden öpüyorum. Yine bunun gibi bir kaç başka süprizler daha oldu.Bir kez daha İsmail ÇELİK ve Muhammet ÇELİK kardeşlerime bende teşekkür ederim. Onun için belki bizim gibi uzun bir aradan sonra hiç aklınıza gelmeyen görmediğiniz akrabalarınız, arkadaşlarınız çıkacaktır veya başka olaylar başka bir şekilde.
Belki hatırlıyamayanlar çıkabilir onun için üyelerimiz profillerinin dışında, tanışma bölümünde de kendilerini biraz daha detaylı (şehir,meslek ,sülale,yaş vb..)şekilde tanıtırlarsa, birde soru-cevap şeklinde de katılım olursa daha faydalı olacağına inanıyorum.En azından altıkesek köylüleri için.
gcoskun

Moderator


Şehir: Mucur
Adı: Coşkun
Mesaj: 130
Ö.M.
Ynt: Neler yapabiliriz
10 Eylül 2007 Pazartesi Saat: 16:58


BURASI SANAL LOGAJE ÇEŞİTLİ ÇEKİŞMELERİN YAŞANDIĞI ALTIKESEK KÖYÜ DEĞİL FARKLI BİR DÜNYA YARATMAYA ÇALIŞIYORUZ. HERKES FARKLI ŞEYLER DÜŞÜNEBİLİR. KİMİSİ SİTEYİ BEĞENİR, KİMİSİ BEĞENMEZ, KİMİSİ KÜÇÜMSER, KİMİSİNİN UMURUNDA BİLE OLMAYA BİLİR AMA BİZLER HER DÜŞÜNCEYE SAYĞILIYIZ. ÇOK FAZLA BİRŞEY YAPMAYA GEREK YOKKİ. HERGÜN ARKADAŞLAR 15-20 DAKİKALARINIDA SİTEMİZE AYIRSALAR HER ŞEY KENDİLİĞİNDEN ÇÖZÜLECEKTİR. ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR SİTEYE BİR ŞEYLER EKLEMEYE ÇALIŞIYORUZ ELBETTE İLGİNİZİ ÇEKECEK BİR ŞEYLER OLABİLİR. BİR ÇOK DEFALAR ÇEŞİTLİ GİRİŞİMLERDE BULUNMAMIZA RAĞMEN HENÜZ SOMUT BİR GELİŞME GÖREMEDİK. BU GİDİŞLEDE PEK FAZLA BİR GELİŞMENİNDE OLACAĞINI BEN TAHMİN ETMİYORUM. 223 TANE ÜYEMİZ VAR (ŞİMDİLİK) AMA HİÇ BİR AKTİVİTEMİZDE YOK BU ACI BİR GERÇEK DİĞER ADİĞE KÖYLERİNİN SİTELERİNİ BİR GEZİN BAKALIM NELER GÖRECEKSİNİZ SANAL LOGAJELİLER... ELEŞTİRİ YAPMAKLA BİR YERE VARAMAZSINIZ GELİN BİR KATKIDA SİZLERDE BULUNUN
setenay

Moderator


Şehir: SAKARYA
Adı: SETENAY
Mesaj: 174
Ö.M.
Ynt: Neler yapabiliriz
10 Eylül 2007 Pazartesi Saat: 17:26


Zaten sorun o 223 kişi dediğiniz üyelerden en fazla (10 tanesini) bırakın geriye kalanların katılımını sağlamak,(diğerlerine göre yeni bir site daha) belkide 15 dakika ayıran üyeleremiz çok vardır ziyaretci olarak ama katılım olarak yok dediğiniz gibi.Diğer çerkez sitelerine fırsat buldukca bende girmeye çalışıyorum, genelde taban olarak birbirine benziyorlar, katılım dereceleri fazla olabilir, mesela bizde olmayıp bahsetmiş olduğunuz sitelerde olan, ve sitemize katılımı teşfik edecek bir tane kopya verebilirisniz, sonuçta hepimizin görüş ve bakış açıları farklıdır.
aydın
Yeni Üye


Şehir: kayseri
Adı: aydın
Mesaj: 2
Ö.M.
Ynt: Neler yapabiliriz
20 Eylül 2007 Perşembe Saat: 21:36


slm abiler ablalar ben altıksekli değilim ama adige olduktan sonra bneim için farkı yok ben sitenizi beğendim ve üye oldum tabii sizlerinde dediği gibi siteye üye olmak herşey değil hep birlikte bi şeyler yapabilmek bier şeyler ortaya koymak sitenin geleceğinin sağlam temellere oturmasıdır . Bu konuda uğraş veren herkese candan teşekkür ediyorum .elimden gelen ne varsa hazırım .
Sayfa: 1  
Sadece Üyelerimiz Mesaj Yazabilirler.

Yazılım,tasarım,kodlama,programlama Muhammet ÇELİK 2007
Anasayfa | Hakkında | Albüm | Makale | Şiir | Video | Mesaj | İletişim
Çerkez Müzikleri Çerkez İsimleri Çerkez Adetleri Çerkez Radyo Çerkez Sohbet Çerkez Chat Çerkez Şiir Çerkez Resimler
Tüm hakları saklıdır. Chelick Firma ekle