Site Ana Sayfa> Altıkesek Köyü Forumları>>>Öneri, İstek ve Şikayetleriniz >>>Sürgün ve Soykirim
Gönderen Mesajlar
shogentimur
Yeni Üye

Adı: Timur
Ö.M.
Sürgün ve Soykirim
17 Mayıs 2008 Cumartesi Saat: 14:18

Selam Arkadaslar

Sitenize Yeni Üye olmus biri olarak, sitedeki yazilari okumaya calistim, fakat 21 Mayisi anma ile ilgili herhangi bir yaziya veya cagriya henüz rastlamadim, umarim siteyi daha derin inceledigimde bu günle ilgili birseylere rastlarim.

Selamlar.Timur

Sponsor Bağlantılar

BU KONUYU PAYLAŞIN

Share |

Bıcra Saim
Yeni Üye

Adı: Saim
Ö.M.
Ynt: Sürgün ve Soykirim Bay Timur'a Teşekkür.
21 Mayıs 2008 Çarşamba Saat: 14:55

Timur! Kaberdey büyükleri küçüklerine "Va Siçale" Abazalar da "Sıckun" diye hitap ederler. Çerkes geleneğinde ad yalın haliyle kullanılır. Fakat bunlar günümüzde yeteri kadar bilinmediği ve anlaşılmadığı için herhangi bir takı ve sıfat kullanmakta şahsen zorlanıyorum. O bakımdan adınızı ünlemli kullandım...

Mesajınızdaki sitemde dört gün önce olduğu için pek haklı görünmüyorsunuz fakat, belkide o hassasiyetiniz site yönetimini tahrik ettiği içndirki bu güne bu kadar özenle girmişlerdir. Tahrik etmeye devam edelim! Olmazmı Sn Bay Timur. Başarılar diliyorum.
Sayfa: 1  
Sadece Üyelerimiz Mesaj Yazabilirler.

Yazılım,tasarım,kodlama,programlama Muhammet ÇELİK 2007
Anasayfa | Hakkında | Albüm | Makale | Şiir | Video | Mesaj | İletişim
Çerkez Müzikleri Çerkez İsimleri Çerkez Adetleri Çerkez Radyo Çerkez Sohbet Çerkez Chat Çerkez Şiir Çerkez Resimler
Tüm hakları saklıdır. Chelick Firma ekle