Site Ana Sayfa> Altıkesek Köyü Forumları>>>Altıkesek Köyü Tarihi >>>www.6kesek.com \'un 1. yaşı hakkındaki düşünceler
Gönderen Mesajlar
İsmail ÇELİK

Administrator

Adı: İsmail
Ö.M.
www.6kesek.com 'un 1. yaşı hakkındaki düşünceler
07 Mayıs 2008 Çarşamba Saat: 23:18

Merhaba,
Öncelikle sitemizin kuruluşu hakkında biraz bilgi vereyim.
2007'nin mayıs ayıydı diğer çerkes sitelerinde sörf yaparken baktım bir çok köyün sitesi var ve orda insanlar sıcak ortamlar kuruyor, güzel dostluklar ediniyor , köylüleri ile tanışıyorlar çok hoşuma gitti ve hemen kollarımı sıvadım neden bizim köyünde bir sitesi olmasın diyerek, sitemizi bir aylık bir çalışma sonucunda oluşturup yayına açtık, sitemizin ilk kuruluşunda uzun zamadır görmediğimiz dostlarımızla görüşmüş, çok uzak sandığımız arkadaşlarımızın aslında ne kadar yakınımızda olduğunu farketmiştik ve bu yolda yanlız olmadığımızı anlamıştık derken birde baktık ki bugün tam bir sene olmuş.

Sitemizi şu ana kadar 54 ülkeden yaklaşık olarak 108,000 kişi ziyaret etmiş, bu kişiler arasında bir kişiyi bile memnun edebilmişsek, özlemini giderebilmişsek, veya yüzünde küçük bir tebessüm bırakabilmişsek sitemiz amacına ulaşmış ve bizi ziyadesi ile memnun etmiştir ki bunu aldığım maillerde ve mesajlarda dile getiren bir çok kişi olmuştur.

Sitemizin bu aşamaya kadar gelmesinde bizden desteğini esirgemeyen öncelikle saygıdeğer büyüğümüz Saim TUÇ'a ve sitemizin şuana kadarki tüm üyelerine sonsuz teşekkür ederim.

Nice Yıllara
İsmail ÇELİK
07.05.2008

Sponsor Bağlantılar

BU KONUYU PAYLAŞIN

Share |

afajij levent
Bizden Biri

Adı: Levent
Ö.M.
Ynt: www.6kesek.com \'un 1. yaşı hakkındaki düşünceler
08 Mayıs 2008 Perşembe Saat: 00:53

Sevgılı adminimiz vede çocukluk arkadasım ismail sana yaptıgın bu büyük emeğin icin sahsım adına sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum elıne yüregine saglik allahtan basarılarının devamını dilerim nice mutlu ve güzel yıllara hepberaber
setenay

Moderator

Adı: SETENAY
Ö.M.
08 Mayıs 2008 Perşembe Saat: 11:10

Öncelikle bizlere böyle güzel bir siteyi ve, bünyesinde güzel paylaşımları, arkadaşlıkları, dostlukları kazandırdığı için site sahibine, bu bir yıl içinde bizleri yalnız bırakmayan değerli üyelerimizede teşekkür ediyorum.
Başka ne denir ki hep söylüyorum, söylemeyede devam edeceğim.
6kesek sitem benim için her zaman 1 numara
erdinç
Bizden Biri

Adı: erdinç
Ö.M.
10 Mayıs 2008 Cumartesi Saat: 09:36

inşallah hep birlikte daha nice yıllara diliyorum.
amara
Bizden Biri

Adı: Fatma
Ö.M.
11 Mayıs 2008 Pazar Saat: 22:44

Merhabalar nice yıllara. İnşallah bu sitenin akibeti de ilerleyen zamanlarda mesaj panosuna dönüşen siteler gibi olmaz.Tabii bu konuda Altıkesek'lilere çok iş düşüyor.Biz harici üyeler de destekliyoruz tabii.Selametle BZİLA
güpse
Bizden Biri

Adı: Derya
Ö.M.
12 Mayıs 2008 Pazartesi Saat: 14:39

Gerçekten güzel bir site.Diğer sitelere nazaran büyük ayrıcalıkları olan bir site.İnşallah 1 yaşına geldiği gibi böyle istikrarlı bir şekilde devam eder.Bu site ile hep birlikte yaşlanmak dileği ile.Nice mutlu yıllara.
gcoskun

Moderator

Adı: Coşkun
Ö.M.
Ynt: www.6kesek.com \\\'un 1. yaşı hakkındaki düşünceler
13 Mayıs 2008 Salı Saat: 08:25

Mesaj Değiştirildi.
Değiştirilme Tarihi: 17 Mayıs 2008 Cumartesi Saat: 14:31, Değiştiren: gcoskun

Aslında yazılacak çok şey var ama. Kısaca özetlemek gerekirse dönüp arkamıza baktığımız yaşamımız boyunca bir zamanlar hayal bile edemeyeceğimiz pek çok şeyin şimdi elimizde yanı başımızda olduğunu görebiliriz. 6kesek.com\'da bunlardan bir tanesi. Genel itibariyle değerlendirdiğimizde bir yılını dolduran sanal 6kesek ilk bakıldığında gayet iyi bir seviye geldiğini söyleyebiliriz. Asıl önemli sürenin bundan sonra başladığını düşünüyorum. Bu güne kadar bir takım çalışmalar yapıldı ve gayetde güzel oldu. Önemli olan önümüzdeki zaman diliminde AMARA\'nında yazdığı gibi sitemiz bir mesaj panosu olmasın, Altıkesek\'li ve diğer değerli üyelerimizden sitemize somut katkılar yapmasını rica ediyorum. Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler. Bakalım ilerleyen zamanlarda 6kesek.com\'u nasıl bir yerde göreceğiz...............
Sayfa: [1]  
Sadece Üyelerimiz Mesaj Yazabilirler.

Yazılım,tasarım,kodlama,programlama Muhammet ÇELİK 2007
Anasayfa | Hakkında | Albüm | Makale | Şiir | Video | Mesaj | İletişim
Çerkez Müzikleri Çerkez İsimleri Çerkez Adetleri Çerkez Radyo Çerkez Sohbet Çerkez Chat Çerkez Şiir Çerkez Resimler
Tüm hakları saklıdır. Chelick Firma ekle