Site Ana Sayfa> Altıkesek Köyü Forumları>>>Genel Konular >>>VEFAT
Gönderen Mesajlar
afajij levent
Bizden Biri

Adı: Levent
Ö.M.
VEFAT
03 Mayıs 2008 Cumartesi Saat: 16:14

BUGÜN ALDIGIM HABERE GÖRE KÖYÜMÜZÜN BÜYÜKLERİNDE ESKİ MUHTARLARIMIZDAN BAYRAMLARDA BİZE AVUC AVUC SEKER VEREN DEGERLİ BÜYÜGÜMÜZ (GOGO LERDEN FİKRİ EMİROĞLUNU ESKİSOY ADI(KÖK)2 MAYIS 2008 CUMA GÜNÜ İTİBARİYLE HAKKA UGURLAMİŞ BULUNMAKTAYIZ.KENDİSİNE ALLAHTAN RAHMET AKRABALARINADA BAŞ SAGLİGİ DİLİYORUM RUHU SAD MAKAMI CENNET OLSUN BEN RAZIYIM SAHSIM ADINA KENDISINDEN ALLAHTA RAZI OLSUN AMİN RUHU İCİN EL FATİHA

Sponsor Bağlantılar

BU KONUYU PAYLAŞIN

Share |

İsmail ÇELİK

Administrator

Adı: İsmail
Ö.M.
Ynt: VEFAT
03 Mayıs 2008 Cumartesi Saat: 16:19

Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet Rûhu Şâd olsun.
gcoskun

Moderator

Adı: Coşkun
Ö.M.
03 Mayıs 2008 Cumartesi Saat: 22:56

Üzücü haberi bu akşam aldim. Sevgili FİKRİ amcaya yüce mevladan rahmet diliyorum allah mekanını cennet eylesin tüm sevenlerinin başı sağ olsun
ölüm acı ama hak hepimiz bir gün ölümü tadacağız allah cümlemizi imandan ayırmasın
erdinç
Bizden Biri

Adı: erdinç
Ö.M.
04 Mayıs 2008 Pazar Saat: 11:40

çok üzüldük allah rahmet eylesin
anadoluray
Banlandı

Bizden Biri

Adı: ..............
Ö.M.
04 Mayıs 2008 Pazar Saat: 11:58

Ailesine baş sağlığı diliyorum.
agacezeki
Yeni Üye

Adı: zeki
Ö.M.
05 Mayıs 2008 Pazartesi Saat: 18:54

Allah rahmet eylesin. Yakınlarına ve dostlarına sabır diliyorum.
güpse
Bizden Biri

Adı: Derya
Ö.M.
12 Mayıs 2008 Pazartesi Saat: 14:28

ALLAH rahmet eylesin. mekanı cennet olsun.Rabbim geride kalanlara sabır versin.
Bıcra Saim
Yeni Üye

Adı: Saim
Ö.M.
21 Mayıs 2008 Çarşamba Saat: 13:11

Altıkesekli Bıc'ra Fuad'ın çocukları olarak Bizim öz dayılarımız Kokoa Vahap ile Gazi'dir, annemiz Remziye (Gogura) baba bir, anne ayrı Kokoa Emir ağbileridir. Dolayısıyla Fikri dayımızın opludur. Kokoa Emirin aannesi Kulbek Memet'in ablası Sığare (Sera) dır. Dolayısıyla Fikri Kulbek Alattin'nin halasının torunudur. Halen köyde yaşayan ve biraz geçkin olanların, Fikri ile olan bu akrabalıkları bilmeleri gerekmezmi?...

Aji Mahmud'un vefatında köyden gelenlerin başında büyük olarak Rahmetli (Rıste) Kerem amca vardı... Sabah erken Ankaraya gelip eve gittiklerinde beni orada göremeyince şu sitemde bulunmuştu: "Biz ta Altıkesekten buraya geliyoruz, sen bizden sonra geliyorsun!Halbuki biz sana yarın öldüğümüzde tabutumuzun altında olanlardan olur diye güveni-yoruz." Bütün geçmişlerimize rahmet diliyoruz, mekanları cennet olsun! Bizlere Fikri'nin cenazesine katılma imkanı tanınmadı, herhalde buda rahmetlinin yalnızlık yaşıyor olması şanssızlığından kaynaklandı. Ölüm hepimiz için kaçınılmazdır, en çok bizi üzen yanı bu olmuştur...

Bu yuva şanssızlığı ve aile dağınıklığı nedeniyle taziye verilmesi gereken birinci derecedeki yakınlarının, ancak bazılarına telefonla ulaşabildik. Dolayısıyla başta Ayvaz Kök olmak üzere bütün ağbilerinin çocuklarına taziyetlerimizi bildiriyor ve kendisine Cenabıhaktan Rahmet ve mağfiret diliyoruz. Ayrıca bizim ulaşamadığımız hizmetleri yapanlara, cenazesini kaldıran ve katılanlara, herhangi bir şekilde ve bu sitede üzüntüsünü belirten, rahmet dileyenlere ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Yüce Rabbimiz herkese sağlıklı ve huzurlu, hayırlı uzun bir ömür versin. Bıc'ra Saim

Sayfa: 1  
Sadece Üyelerimiz Mesaj Yazabilirler.

Yazılım,tasarım,kodlama,programlama Muhammet ÇELİK 2007
Anasayfa | Hakkında | Albüm | Makale | Şiir | Video | Mesaj | İletişim
Çerkez Müzikleri Çerkez İsimleri Çerkez Adetleri Çerkez Radyo Çerkez Sohbet Çerkez Chat Çerkez Şiir Çerkez Resimler
Tüm hakları saklıdır. Chelick Firma ekle