Site Ana Sayfa> Altıkesek Köyü Forumları>>>Genel Konular >>>1 avans 2`de biter..
Gönderen Mesajlar
Nart KÖK
Bizden Biri

Adı: Nart
Ö.M.
1 avans 2`de biter..
05 Nisan 2008 Cumartesi Saat: 15:11

Mesaj Değiştirildi.
Değiştirilme Tarihi: 05 Nisan 2008 Cumartesi Saat: 15:52, Değiştiren: Nart KÖK

Fenerbahçe`mizin maça iyi başlayamadığı Chelsea maçında yine şansızlığımızı yenemediğimiz kendi kalemize gol atma laneti bu maçtada devam etti.

Deivid 13. Dakikada topu kendi ağlarımıza gönderdi. İlk yarı 1-0 Chelsea üstünlüğüyle sona erdi.

İkinci yarı maça daha iyi başlayan taraf Fenerbahçe`ydi. 65. dakikada Colin Kazım ile beraberliği yakalayan Fenerbahçe . 81. dakikada Deivid ile gelen bazuka ile 2-1 öne geçti.

Chelsea de Kadıköy`ün çimlerine gömülen son kurban oldu.
Tebriklerinizi Bekliyoruz...

Maç Geniş Özet :

FenerBahçe 2-1 Chelsea
----------------------------------------
Forumu Kurtaran Adam

Sponsor Bağlantılar

BU KONUYU PAYLAŞIN

Share |

anadoluray
Banlandı

Bizden Biri

Adı: ..............
Ö.M.
Ynt: 1 avans 2`de biter..
07 Nisan 2008 Pazartesi Saat: 12:01

selam nart zeki bir çocuğa benziyorsun .fitbolu seviyorsun feneride bende sevseydimde biraz yazışsaydık seninle yazışmak zevkli olurdu.malesef beni yakabaça sıtada götürmek isteyenler olduğu halde yere yatıyorum götüremiyorlar sıtata yakın biryerde oturuyorum uzaktan sevgi başkadır herhalde sevdiğin bir şeyin yanında sürekli durursan sevmeye biliyorsun hadi yine işi götürdünüz.bu arada bir fıkra anlatayımsana biraz canın sıkılacak fakat doğru bir fıkra.ismini tatırlamadığım yabancı bir fıtbolcuya fenerbahçeyi tanıyormusunuz sorusuna galatasaraydamı oynuyor demiş, keh keh keh, hahahaha hahaha..
gcoskun

Moderator

Adı: Coşkun
Ö.M.
07 Nisan 2008 Pazartesi Saat: 17:07

astemrey
Yeni Üye

Adı: özhan
Ö.M.
07 Nisan 2008 Pazartesi Saat: 18:21

merhabalar
ben fenerbahçeliyim çok şükür
yukardaki atmasyon fıkraya kıl oldum bu yüzden üyede oldum
benim fenerim
herkese 1 avans verir
senin cin cona 5ler 6 lar attık
yıkılan pehlivan yerde yatmaya alışırmış
alışdınız tabi

anadoluray
Banlandı

Bizden Biri

Adı: ..............
Ö.M.
11 Nisan 2008 Cuma Saat: 08:56

2 avans tüm maaşı verdiniz daha işe gelmez.kalan=0
sapsıg54
Eski Üye

Adı: kerim
Ö.M.
11 Nisan 2008 Cuma Saat: 17:01

Mesaj Değiştirildi.
Değiştirilme Tarihi: 11 Nisan 2008 Cuma Saat: 17:02, Değiştiren: sapsıg54

evet arkadaşlar maalesef avrupaya üzcü bir şekilde veda ettik ama unutmayalimki karşımızdaki takım normal bir takım değildi baksanıza her mevkiinde dünyanın en iyi futbolcuları oynuyo ve en pahalıları biz onları ilk maçta yenmeyi başardık onun için kimse boynunu bukmesin kımse kızmasın herkesin başı yukarda ve omuzları dik olsun ÇÜNKÜ FENERBAHÇE DAHA YOLUN BAŞINDA BU SENE AVRUPAYI Bİ SALLADIK İLERDEKİ SENELERDE DİZ ÇÖKTÜRECEĞİZ İNŞALLAH.....
afajij levent
Bizden Biri

Adı: Levent
Ö.M.
12 Nisan 2008 Cumartesi Saat: 02:00

sn özhan öncelıkle sıtemıze hos geldın dıyorum ve eklıyorum sen gs ye 5 attık 6 attık dıyorsun bende diyorumki ezikFB ye 7 kisiile 7 tane gol atıp 7.0 yendimizi hatirlatirim tarih 6.0 yazıyorsa 7.0 yazıyor yok öle haybeyeden atmak gs ye laf atmak 101 senede bir sefer ceyrek finale cıktınız dıye kendinizi dünyanin en iyi takımı sanıyorsunuz galiba neyse üyeligin hayırli olsun
Sayfa: 1  
Sadece Üyelerimiz Mesaj Yazabilirler.

Yazılım,tasarım,kodlama,programlama Muhammet ÇELİK 2007
Anasayfa | Hakkında | Albüm | Makale | Şiir | Video | Mesaj | İletişim
Çerkez Müzikleri Çerkez İsimleri Çerkez Adetleri Çerkez Radyo Çerkez Sohbet Çerkez Chat Çerkez Şiir Çerkez Resimler
Tüm hakları saklıdır. Chelick Firma ekle