Site Ana Sayfa> Altıkesek Köyü Forumları>>>Genel Konular >>>KÖYDEN SON HABERLER 22.02.2008
Gönderen Mesajlar
afajij levent
Bizden Biri

Adı: Levent
Ö.M.
KÖYDEN SON HABERLER 22.02.2008
24 Şubat 2008 Pazar Saat: 21:03

öncelikle herkese slm ederım 23.02.2008 cumartesı gunu koydeydım köyden size öncelıkle vereceyım haber cok müthis bır karın yagmasıdır kar öle cuk kı insan yürüyemiyor dogudakı köylerden bır farkı kalmamıs kureklerle acılan yollar harıcınde yurumeye ımkanyok ara kısımlarda ben bızım eve zor cıktım ıkıncısıde cok kötu bır ayaz varkı sormayın özellıkle sabahletın onun harıcınde ziyattın amcayı leman teyzeyı gordun atayabıyı kuke halayı murvetyengeyı gordun sagolsun murvet yenge öğlen yemenıde dedırdı bana onun harıcınde koyde kus ucmuyor bızım malahle bombos kaza dıgerlerıde ole bu durum benı cok duygulandırdı heygıdı gunler nerden nereye bır zamanlar cocuksesının kızak kayan cocukların eksık olmadıgı köyümüzde sımdı ınsana hasret camı cemaatsız sokaklar ınsansız kalmıs ama genede bızım köyumuz ve ben köyumu sevıyorum onun harıcınde vefat eden hasta olan yok kalanlarda ısınde gucunde sımdılık dıyeceklerım bu kadar salıcakla kalın buarada gonderdıgım fotalar ogun cekıldı

Sponsor Bağlantılar